Peanuts – event Leuven 6 december : Echt geslaagd !
Misschien zegt de naam Serge Kovaleni jullie weinig. Maar hij is al meer dan 20 jaar de drijvende kracht achter peanuts-tornooien. Zo ook op 6 december laatsleden. Dank je Serge!
De 11 aanwezige ploegen werden eerst gezamenlijk opgewarmd door Marie en Joseline om dan in korte wedstrijdjes van 8 minuten het beste van zichzelf te geven. Voor heel wat onder hen waren dit hun eerste “ officiële” matchen, met hopelijk nog veel te volgen in onze fantastische teamsport.
Hoog bezoek was er overigens met de komst van Sinterklaas en zijn 2 Pieten. Gulle gevers uit een rijkgevulde zak ; En er waren geen stoute kinderen bij Met dank alle medewerkers in de zaal en achter de bar om een fijne beleving te hebben bezorgd aan al die youngsters !
Klik op deze link voor de foto's!
