U14 D Abonneer op U14 D agenda

Opkomende trainingen
Training
donderdag 21/10/2021 van 18:00 tot 19:30
Heilig Hart Heverlee
Training
dinsdag 26/10/2021 van 18:00 tot 19:30
UCLL
Training
donderdag 28/10/2021 van 18:00 tot 19:30
Heilig Hart Heverlee

Opkomende wedstrijden
SALB G14 D - Bct Overijse G14 B
zaterdag 23/10/2021 om 09:00
Campus Redingenhof
Remi Vandervaerenlaan, 3000 Leuven
Aanwezig in de zaal om 08:15
SALB G14 D - Red Dragons Huldenberg G14 A
zaterdag 06/11/2021 om 09:00
Campus Redingenhof
Remi Vandervaerenlaan, 3000 Leuven
Aanwezig in de zaal om 08:15
Hageland United G14 A - SALB G14 D
zaterdag 13/11/2021 om 15:30
Sport'o'droom
Kerkomsesteenweg 49, 3370 Boutersem
23 min rijden (12km)
Verzamelen om 14:15 u (Parking Bodart, Veilingweg, 3001 Leuven)
Naam Speler Coach Assistant Coach Coördinator Andere
Aleksander Lobasiuk
Alp Cakar
Boran Uludag
Jakub Konieczkowski
Jesse De Blauwe
Lorenzo Ronzani
Nathan Siu
Neal Sharma
Sin Dogan Kurtgozu
Stan Wyffels
Tristan Blaye
Vic Vertommen
Viktor Nieuwendijk
Yassine Stout
Dany Theuwissen
Jaap Meijer
Jolan Del Favero
Jurgen Van Geijstelen
Yona Ray
dinsdag van 18:00u tot 19:30u (start training: 17/08/2021) UCLL
donderdag van 18:00u tot 19:30u (start training: 17/08/2021) Heilig Hart Heverlee
Datum Ploeg Info Score Info
11/09/2021 16:00 Red Dragons Huldenberg G14 A - SALB G14 D Sporthal de kronkel 48 - 42
18/09/2021 13:30 Bct Overijse G14 B - SALB G14 D Gemeentelijk Sporthal Overijse Den Heurk 52 - 22
25/09/2021 09:00 SALB G14 D - Hageland United G14 A Sportoase Wilsele 15 - 118
09/10/2021 09:00 SALB G14 D - Dynamo Bertem G14 A Campus Redingenhof 29 - 61
17/10/2021 14:45 Toyota Wouters Diest G14 A - SALB G14 D KTA Complex Diest 31 - 49
23/10/2021 09:00 SALB G14 D - Bct Overijse G14 B Campus Redingenhof -
06/11/2021 09:00 SALB G14 D - Red Dragons Huldenberg G14 A Campus Redingenhof -
13/11/2021 15:30 Hageland United G14 A - SALB G14 D Sport'o'droom -
21/11/2021 12:30 Dynamo Bertem G14 A - SALB G14 D Sportzaal Verona -
27/11/2021 09:00 SALB G14 D - Toyota Wouters Diest G14 A Campus Redingenhof -

U14 Niveau 4 R

Plaats Ploeg Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Forfait
1 Dynamo Bertem G14 A 5 15 5 0 0 0
2 Hageland United G14 A 5 13 4 1 0 0
3 Bct Overijse G14 B 5 11 3 2 0 0
4 Stella Artois Leuven Bears G14 D 5 7 1 4 0 0
5 Red Dragons Huldenberg G14 A 4 6 1 3 0 0
6 Toyota Wouters Diest G14 A 4 4 0 4 0 0