HSE D Abonneer op HSE D agenda

Opkomende trainingen
Training
donderdag 21/10/2021 van 21:00 tot 22:30
Stedelijke Sportzaal Wilsele-Centrum
Training
dinsdag 26/10/2021 van 19:30 tot 21:00
Stedelijke Sportzaal Wilsele-Centrum
Training
donderdag 28/10/2021 van 21:00 tot 22:30
Stedelijke Sportzaal Wilsele-Centrum

Opkomende wedstrijden
SALB HSE D - Thor Tervuren HSE A
zaterdag 23/10/2021 om 19:00
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Aarschotsesteenweg 163, 3012 Wilsele
Aanwezig in de zaal om 18:15
SALB HSE D - S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A
zaterdag 06/11/2021 om 19:00
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Aarschotsesteenweg 163, 3012 Wilsele
Aanwezig in de zaal om 18:15
2B|SAFE Tienen HSE B - SALB HSE D
zaterdag 13/11/2021 om 18:30
Sportschuur Tienen
Sporthalstraat 30, 3300 Tienen
30 min rijden (37km)
Verzamelen om 17:15 u (Aarschotsesteenweg 163, 3012 Wilsele)
Naam Speler Coach Assistant Coach Coördinator Andere
Anthony Masalar
David Verschueren
Gil Meulemans
Hengyu Li
Jeroen Naegels
Joren Mella
Lawrence Singh
Lukas Tas
Peter Wijnmaalen
Philippe Offermans
Simon Wouters
Thomas De Smedt
Thomas Thaens
Virgil Sergeant
Dieter Devroey
Kris Wauters
dinsdag van 19:30u tot 21:00u (start training: 09/08/2021) Stedelijke Sportzaal Wilsele-Centrum
donderdag van 21:00u tot 22:30u (start training: 09/08/2021) Stedelijke Sportzaal Wilsele-Centrum
Datum Ploeg Info Score Info
09/09/2021 19:45 SALB HSE C - SALB HSE D Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum -
19/09/2021 16:00 BC Machelen-Diegem HSE A - SALB HSE D Sporthal Heirbaan Machelen 80 - 56
25/09/2021 19:00 SALB HSE D - Clem Scherpenheuvel HSE B Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum 28 - 49
02/10/2021 20:30 Triton Leuven HSE A - SALB HSE D Campus Redingenhof 62 - 64
09/10/2021 19:00 SALB HSE D - KYD Kortenberg Young Devils HSE A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum 60 - 47
16/10/2021 19:30 Hageland United HSE A - SALB HSE D Sporthal Lubbeek 40 - 96
23/10/2021 19:00 SALB HSE D - Thor Tervuren HSE A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum 20 - 0
06/11/2021 19:00 SALB HSE D - S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum -
13/11/2021 18:30 2B|SAFE Tienen HSE B - SALB HSE D Sportschuur Tienen -
20/11/2021 19:00 SALB HSE D - BBC Haacht HSE A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum -
27/11/2021 20:45 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A - SALB HSE D Sporthal Boortmeerbeek -
04/12/2021 19:00 SALB HSE D - De Rode Leeuwen HSE A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum -
11/12/2021 18:00 L.S.V. Basket Landen HSE B - SALB HSE D Sporthal Landen (stedelijke stadshal) -
18/12/2021 17:00 SALB HSE D - Dynamo Bertem HSE B Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum -
08/01/2022 20:00 Merchtem Eagles HSE A - SALB HSE D Tuinbouwschool -
15/01/2022 18:00 Clem Scherpenheuvel HSE B - SALB HSE D Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel -
22/01/2022 19:00 SALB HSE D - Triton Leuven HSE A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum -
05/02/2022 20:30 KYD Kortenberg Young Devils HSE A - SALB HSE D Sporthal Erps-Kwerps -
12/02/2022 19:00 SALB HSE D - Hageland United HSE A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum -
19/02/2022 20:30 Thor Tervuren HSE A - SALB HSE D Sporthal Diependal 0 - 20
26/02/2022 20:00 S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A - SALB HSE D Sporthal Eternit -
05/03/2022 19:00 SALB HSE D - 2B|SAFE Tienen HSE B Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum -
13/03/2022 13:30 BBC Haacht HSE A - SALB HSE D Sportcomplex Den Dijk Wespelaar -
26/03/2022 19:00 SALB HSE D - Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum -
02/04/2022 18:15 De Rode Leeuwen HSE A - SALB HSE D Sporthal Wauterbos -
09/04/2022 19:00 SALB HSE D - L.S.V. Basket Landen HSE B Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum -
24/04/2022 10:30 Dynamo Bertem HSE B - SALB HSE D Sportzaal Verona -
30/04/2022 19:00 SALB HSE D - Merchtem Eagles HSE A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum -

2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant B

Plaats Ploeg Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Forfait
1 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A 4 12 4 0 0 0
2 Stella Artois Leuven Bears HSE D 4 10 3 1 0 0
3 De Rode Leeuwen HSE A 4 10 3 1 0 0
4 2B|SAFE Tienen HSE B 3 9 3 0 0 0
5 BBC Haacht HSE A 4 8 2 2 0 0
6 KYD Kortenberg Young Devils HSE A 3 7 2 1 0 0
7 Triton Leuven HSE A 4 6 1 3 0 0
8 L.S.V. Basket Landen HSE B 4 6 1 3 0 0
9 Clem Scherpenheuvel HSE B 3 5 1 2 0 0
10 S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A 2 4 1 1 0 0
11 Dynamo Bertem HSE B 4 4 0 4 0 0
12 Merchtem Eagles HSE A 2 4 1 1 0 0
13 Hageland United HSE A 3 3 0 3 0 0
14 Thor Tervuren HSE A 0 0 0 0 0 0