U12 A Abonneer op U12 A agenda

Opkomende trainingen
Training
donderdag 21/10/2021 van 18:00 tot 19:30
Heilig Hart Heverlee
Training
dinsdag 26/10/2021 van 18:00 tot 19:30
Heilig Hart Heverlee
Training
woensdag 27/10/2021 van 18:00 tot 19:30
SportOase Philipssite - 3de training!

Opkomende wedstrijden
SALB G12 A - Hageland United G12 A
zaterdag 23/10/2021 om 11:00
Campus Redingenhof
Remi Vandervaerenlaan, 3000 Leuven
Aanwezig in de zaal om 10:15
SALB G12 A - Londerzeelse Dunkers G12 A
zaterdag 30/10/2021 om 11:00
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Aarschotsesteenweg 163, 3012 Wilsele
Aanwezig in de zaal om 10:15
SALB G12 A - BC Machelen-Diegem G12 A
zaterdag 06/11/2021 om 11:00
Campus Redingenhof
Remi Vandervaerenlaan, 3000 Leuven
Aanwezig in de zaal om 10:15
Naam Speler Coach Assistant Coach Coördinator Andere
Adam Hussein
Bent Nieuwdorp
Bram van Geijstelen Forier
Jonas Deruytere
Kobe Pardons
Lars Albrecht
Leon Knockaert
Noah D'Hooghe
Simon Roels
Tibe Vereecken
Jaap Meijer
Jurgen Van Geijstelen
Michiel Lannoye
Niels Van Der Meerssche
Yves Buccauw
dinsdag van 18:00u tot 19:30u (start training: 24/08/2021) Heilig Hart Heverlee
woensdag van 18:00u tot 19:30u (start training: 15/09/2021) SportOase Philipssite - 3de training!
donderdag van 18:00u tot 19:30u (start training: 26/08/2021) Heilig Hart Heverlee
Datum Ploeg Info Score Info
05/09/2021 13:30 Hageland United G12 A - SALB G12 A Centre Sportif de Blocry 29 - 83
12/09/2021 09:00 BC Machelen-Diegem G12 A - SALB G12 A Sporthal Heirbaan Machelen 4 - 102
18/09/2021 12:30 BC Grimbergen G12 A - SALB G12 A Sporthal J. Vertommen 10 - 105
25/09/2021 11:00 SALB G12 A - Bavi Vilvoorde G12 A Sportoase Wilsele 47 - 49
02/10/2021 11:00 SALB G12 A - Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 A Campus Redingenhof -
09/10/2021 11:00 SALB G12 A - Bct Overijse G12 A Campus Redingenhof 112 - 6
17/10/2021 15:00 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A - SALB G12 A Sporthal Boortmeerbeek 17 - 112
23/10/2021 11:00 SALB G12 A - Hageland United G12 A Campus Redingenhof -
30/10/2021 11:00 SALB G12 A - Londerzeelse Dunkers G12 A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum -
06/11/2021 11:00 SALB G12 A - BC Machelen-Diegem G12 A Campus Redingenhof -
13/11/2021 11:00 SALB G12 A - BC Grimbergen G12 A Campus Redingenhof -
20/11/2021 13:30 Bct Overijse G12 A - SALB G12 A Gemeentelijk Sporthal Overijse Den Heurk -
27/11/2021 11:00 SALB G12 A - Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A Campus Redingenhof -
04/12/2021 14:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 A - SALB G12 A Sporthal Campus Wemmel -
12/12/2021 12:00 Jets Basket Zaventem G12 A - SALB G12 A Gemeentelijk Sporthal Zaventem -
19/12/2021 12:30 Bavi Vilvoorde G12 A - SALB G12 A Stedelijke Sporthal Vilvoorde -
09/01/2022 09:00 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A - SALB G12 A Sporthal Boortmeerbeek -

U12 Niveau 3 H

Plaats Ploeg Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Forfait
1 Bavi Vilvoorde G12 A 7 21 7 0 0 0
2 Stella Artois Leuven Bears G12 A 6 16 5 1 0 0
3 Hageland United G12 A 7 15 4 3 0 0
4 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 A 5 13 4 1 0 0
5 BC Grimbergen G12 A 6 12 3 3 0 0
6 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A 7 11 2 5 0 0
7 BC Machelen-Diegem G12 A 7 9 1 6 0 0
8 Bct Overijse G12 A 7 7 0 7 0 0