U12 B Abonneer op U12 B agenda

Opkomende trainingen
Training
donderdag 21/10/2021 van 18:00 tot 19:30
Heilig Hart Heverlee
Training
dinsdag 26/10/2021 van 18:00 tot 19:30
Heilig Hart Heverlee
Training
woensdag 27/10/2021 van 18:00 tot 19:30
SportOase Philipssite - 3de training!

Opkomende wedstrijden
De Rode Leeuwen G12 A - SALB G12 B
zaterdag 23/10/2021 om 14:15
Sporthal Wauterbos
Doornlarenhoofdstraat, 1640 Sint-Genesius-Rode
36 min rijden (38km)
Verzamelen om 12:50 u (Parking Bodart, Veilingweg, 3001 Leuven)
2B|SAFE Tienen G12 A - SALB G12 B
zaterdag 13/11/2021 om 09:30
Sportschuur Tienen
Sporthalstraat 30, 3300 Tienen
30 min rijden (34km)
Verzamelen om 08:15 u (Parking Bodart, Veilingweg, 3001 Leuven)
Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 B - SALB G12 B
zaterdag 20/11/2021 om 16:00
Sporthal Campus Wemmel
Zijp 14-16, 1780 Wemmel
27 min rijden (34km)
Verzamelen om 14:45 u (Parking Bodart, Veilingweg, 3001 Leuven)
Naam Speler Coach Assistant Coach Coördinator Andere
Adriaan Matthys
Aleksandr Vorkov
Arno Daniels
Dries VAN GEIJSTELEN FORIER
Emir Deniz Ildiri
Jack Vansant
Jarne Eggers
Lucas Janssen
Maxwell Terclavers
Roald Vanderlinden
Jaap Meijer
Jurgen Van Geijstelen
Marlon Grade
Michiel Lannoye
Yves Buccauw
dinsdag van 18:00u tot 19:30u (start training: 24/08/2021) Heilig Hart Heverlee
woensdag van 18:00u tot 19:30u (start training: 08/09/2021) SportOase Philipssite - 3de training!
donderdag van 18:00u tot 19:30u (start training: 26/08/2021) Heilig Hart Heverlee
Datum Ploeg Info Score Info
12/09/2021 09:00 SALB G12 B - 2B|SAFE Tienen G12 A Campus Redingenhof 87 - 12
18/09/2021 09:00 SALB G12 B - De Rode Leeuwen G12 A Campus Redingenhof 28 - 30
02/10/2021 09:15 KYD Kortenberg Young Devils G12 A - SALB G12 B Sporthal Erps-Kwerps 10 - 86
09/10/2021 09:00 SALB G12 B - Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 B Campus Redingenhof 119 - 5
16/10/2021 09:00 SALB G12 B - Dino Brussels G12 A Campus Redingenhof 79 - 32
23/10/2021 14:15 De Rode Leeuwen G12 A - SALB G12 B Sporthal Wauterbos -
13/11/2021 09:30 2B|SAFE Tienen G12 A - SALB G12 B Sportschuur Tienen -
20/11/2021 16:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 B - SALB G12 B Sporthal Campus Wemmel -
27/11/2021 17:00 Dino Brussels G12 A - SALB G12 B Sporthal Emanuel Hiel -
04/12/2021 09:00 SALB G12 B - KYD Kortenberg Young Devils G12 A Campus Redingenhof -

U12 Niveau 4 A8

Plaats Ploeg Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Forfait
1 Stella Artois Leuven Bears G12 B 5 13 4 1 0 0
2 Dino Brussels G12 A 3 7 2 1 0 0
3 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 B 3 7 2 1 0 0
4 De Rode Leeuwen G12 A 2 6 2 0 0 0
5 2B|SAFE Tienen G12 A 4 6 1 3 0 0
6 KYD Kortenberg Young Devils G12 A 5 5 0 5 0 0