U10 A Abonneer op U10 A agenda

Opkomende trainingen
Training
vrijdag 22/10/2021 van 18:00 tot 19:30
Heilig Hart Heverlee
Training
woensdag 27/10/2021 van 16:30 tot 18:00
SportOase Philipssite
Training
vrijdag 29/10/2021 van 18:00 tot 19:30
Heilig Hart Heverlee

Opkomende wedstrijden
SALB G10 A - Bavi Vilvoorde G10 A
zaterdag 23/10/2021 om 09:00
Campus Redingenhof
Remi Vandervaerenlaan, 3000 Leuven
Aanwezig in de zaal om 08:15
SALB G10 A - BC Grimbergen G10 A
zaterdag 06/11/2021 om 09:00
Campus Redingenhof
Remi Vandervaerenlaan, 3000 Leuven
Aanwezig in de zaal om 08:15
BC Machelen-Diegem G10 A - SALB G10 A
zondag 14/11/2021 om 09:00
Sporthal Heirbaan Machelen
Heirbaan 10, 1830 Machelen (Bt.)
23 min rijden (26km)
Verzamelen om 07:45 u (Parking Bodart, Veilingweg, 3001 Leuven)
Naam Speler Coach Assistant Coach Coördinator Andere
Dang Khoi Nguyen
Elias Barette
Karim Kaba
Korneel Sarin
Laurens Buccauw
Maarten Schreurs
Miro Goijens
Titus Casteleyn
Wannes Caron
Wout Debeys
Yannis Uyttendaele
Jaap Meijer
Jonas Klingels
Jurgen Van Geijstelen
Yves Buccauw
woensdag van 16:30u tot 18:00u (start training: 01/09/2021) SportOase Philipssite
vrijdag van 18:00u tot 19:30u (start training: 01/09/2021) Heilig Hart Heverlee
Datum Ploeg Info Score Info
05/09/2021 10:00 Bavi Vilvoorde G10 A - SALB G10 A Stedelijke Sporthal Vilvoorde 1 - 1
11/09/2021 14:30 BC Grimbergen G10 A - SALB G10 A Sporthal J. Vertommen 1 - 1
18/09/2021 09:00 SALB G10 A - BC Machelen-Diegem G10 A Campus Redingenhof 1 - 1
25/09/2021 16:30 BC Grimbergen G10 B - SALB G10 A Sporthal J. Vertommen 1 - 1
03/10/2021 13:00 Phantoms Basket Boom G10 A - SALB G10 A Braxhall 1 - 1
09/10/2021 09:00 SALB G10 A - BC Asse-Ternat G10 A Campus Redingenhof 1 - 1
17/10/2021 13:00 Titans Basketball Bonheiden G10 A - SALB G10 A Sporthal Berentrode 1 - 1
23/10/2021 09:00 SALB G10 A - Bavi Vilvoorde G10 A Campus Redingenhof -
06/11/2021 09:00 SALB G10 A - BC Grimbergen G10 A Campus Redingenhof -
14/11/2021 09:00 BC Machelen-Diegem G10 A - SALB G10 A Sporthal Heirbaan Machelen -
21/11/2021 10:00 BC Asse-Ternat G10 A - SALB G10 A Sportloods Waalborre -
27/11/2021 09:00 SALB G10 A - Titans Basketball Bonheiden G10 A Campus Redingenhof -
04/12/2021 09:00 SALB G10 A - Phantoms Basket Boom G10 A Campus Redingenhof -
11/12/2021 09:00 SALB G10 A - BC Grimbergen G10 B Campus Redingenhof -

U10 Niveau 3 D

Plaats Ploeg Gespeeld Punten Gewonnen Verloren Gelijk Forfait
BC Asse-Ternat G10 A
BC Grimbergen G10 A
Bavi Vilvoorde G10 A
BC Machelen-Diegem G10 A
BC Grimbergen G10 B
Titans Basketball Bonheiden G10 A
Phantoms Basket Boom G10 A
Stella Artois Leuven Bears G10 A